2010 spalio 22 dieną renginys Vilniuje

Lietuvos žmonių, sergančių Hemofilija, asociacija ir kompanija BAXTER kviečia į hemofilija sergančių pacientų ir jų šeimų narių susitikimą, kurio tema “Hemofilija ir chirurginės intervencijos“. Seminaras vyks š.m. spalio 22 d. (penktadienį) 17.30 val. viešbučio AMBERTON (buvęs „Klaipėda“ viešbutis- prie pat Katedros aikštės), L.Stuokos-Gucevičiaus 1, Vilnius,  konferencijų salėje.

Renginio temos:

“Pirminė ir antrinė hemofilinės artropatijos profilaktika ir jos tikslai” (doc. Lina Ragelienė, Vilniaus Universitetinė vaikų ligoninė)

“Sąnarių endoprotezavimas sergant hemofilija: aktualūs klausimai” (prof. Narūnas Porvaneckas, Vilniaus Universitetinė Greitosios Pagalbos Ligoninė)

“Reabilitacija po sąnarių endoprotezavimo” (Gyd. Liucija Patinskienė, VšĮ sanatorija “Tulpė”)

“Hemofilija sergančiojo pasiruošimas operacijai ir reabilitacijai – ką būtina žinoti” (Gyd. hematologė Regina Pileckytė, Vilniaus Universitetinės Santariškių Klinikos)

“Sergančiojo hemofilija dantų priežiūra” (gyd. odontologė Jūratė Žekonienė ir dantų chirurgė gyd. Jūratė Rimkuvienė)

Seminaro moderatorė gyd. hematologė Ligita Malciūtė (Klaipėdos Ligoninė, Hemofilijos centras)

Po renginio – vakarienė restorane “Da Antonio”

Iš Panevėžio vyks  nemokamas autobusas maršrutu Panevėžys- Ukmergė- Širvintos- Vilnius. Kas norėsite pasinaudoti, prašome iš anksto pranešti. Smulkesnė informacija apie autobuso išvykimo laiką ir sustojimo vietas bus patikslinta spalio 15d.

Kviečiame atvykti visus, kam aktualūs seminaro temos klausimai. Seminaras skirtas tiek vaikams, tiek ir suaugusiems pacientams.

Registracija į renginį el. paštu: info@hemofilija.lt
bei telefonu 8-674-05493 iki spalio 20 d. 16 val.

Renginio rėmėjas:
Susiję straipsniai
LŽSH asociacija
info@hemofilija.lt
http://www.hemofilija.lt/

© 2010 LIETUVOS ŽMONIŲ SERGANČIŲ HEMOFILIJA ASOCIACIJA. Visos teisės saugomos.