Donate

Donation text in english.

Gyventojų pajamų mokesčio įstatymas kiekvienam šalies gyventojui suteikia galimybę ir teisę dalį sumokėtų mokesčių skirti labdarai ir paramai. Kasmet šiam tikslui iš sumokėto gyventojų pajamų mokesčio galima skirti 2 proc.
Lietuvos žmonių, sergančių hemofilija, asociacija kviečia šalies gyventojus paremti Asociaciją, pervedanti 2 proc. sumokėto gyventojo pajamų mokesčio. Tą padaryti kviečiame paskatinti ir Jūsų šeimos narius, draugus ar bendradarbius, kurie dar nėra apsisprendę, kam 2 proc. pajamų mokesčio šiais metais skirs.
Lietuvos žmonių, sergančių hemofilija, asociaciją galima paremti ir kitais būdais. Asociacija tikisi, kad žmonių su kraujo krešėjimo sutrikimais šeimų nariai, globėjai, draugai aktyviai dalyvaus planuojant ir įgyvendinant jų artimiesiems skirtas socialines, medicinos, slaugos, kultūros, mokslo, darbo ir kitas reabilitavimo priemones.
Kraujo krešėjimo sutrikimų turintys žmonės gali lygiai taip pat aktyviai dalyvauti visuomenės gyvenime, jei laiku gautų reikiamą gydymą ir priežiūrą.

Prašymo pervesti iki 2 procentų pajamų mokesčio sumos Lietuvos vienetams, pagal Lietuvos respublikos labdaros ir paramos įstatymą turintiems teisę gauti paramą, fr0512 formos užpildymo ir pateikimo taisyklės.

Atsiųsti formą.


© 2010 LIETUVOS ŽMONIŲ SERGANČIŲ HEMOFILIJA ASOCIACIJA. Visos teisės saugomos.