Visuotinis asociacijos susirinkimas ir „Šeimų diena“ spalį

Informuojame, kad 2014 10 24 d. 18:30 sanatorijoje “Tulpė“, Birštone vyks visuotinis Lietuvos žmonių sergančių hemofilija asociacijos susirinkimas. Jo metu bus renkamas asociacijos prezidentas ir tarybos nariai (renkama 4 metams), bei revizorius (renkama 2 metams). Balsavimo bei kandidatavimo teisę turintys nariai bus informuoti asmeniškai per šią savaitę (iki 2014 10 20d.). Nemokantys nario mokesčio asmenys – nėra asociacijos nariai, kandidatuoti ar būti perrinktais negali.

Visus norinčius kandidatuoti į prezidentus, prašome atsiųsti motyvacinį kandidato laišką (forma standartinė), kuriame būtų nurodyta kandidato atlikti darbai iki šiol asociacijos labui bei planuojama veikla bent metams į priekį. Motyvacinį laišką prašome atsiųsti asociacijos el. paštu: info@hemofilija.lt iki 2014 10 20 d. Jūsų atsiųsti el. laiškai visuotiniame susirinkime bus protokoluojami kaip kandidatūros  paraiška. Taip pat kandidatai turi pasiruošti iki 10 min. savo kaip kandidato pristatymą susirinkimo metu.

Esančių ir naujų kandidatų, į asociacijos tarybos narius (bei revizorius), savo kandidatūras prašome pateikti el. asociacijos paštu: info@hemofilija.lt iki 2014 10 20 d. Jūsų atsiųsti el.laiškai visuotiniame susirinkime bus protokoluojami kaip kandidatūros  paraiška.

Esamus tarybos narius, norinčius būti perrinktais prašome pasiruošti trumpą  savo veiklos per pastaruosius 4 metus ataskaitą, bei planuojamus darbus taryboje bent metams į priekį. Naujiems kandidatams reikia pasiruošti trumpą savo būsimos veiklos pristatymą bent metams į priekį.

Išsamiai pateiktos asociacijos narių teisės ir pareigos LŽSHA tinklapyje: http://www.hemofilija.lt/naryste/.

Taip pat 2014 10 25-26d., sanatorijoje „Tulpė“ vyks „Šeimų diena“. Jos metu teisininkas pacientus supažindins su jų teisėmis bendraujant su gydytojais, sveikatos įstaigomis. Mokymų kompanija DOOR paruoš įdomius užsiėmimus „Šeima-kaip komanda“. Kineziterapeutės Viktorija Jušinskaitė ir Agnė Juodytė pacientams pristatys teipavimo prasmę ir naudą/ parodys kaip praktiškai teipuojama bei norinčius pakonsultuos asmeniškai. Visus norinčius dalyvauti prašome registruotis iki 2014 10 20d. skambinant Egidijui tel. 867405493.

Kviečiame visus aktyviai dalyvauti ir laukiame susitikime.

Rėmėjai:
Susiję straipsniai
LŽSH asociacija
info@hemofilija.lt
http://www.hemofilija.lt/

© 2010 LIETUVOS ŽMONIŲ SERGANČIŲ HEMOFILIJA ASOCIACIJA. Visos teisės saugomos.