Pasaulinės hemofilijos dienos paminėjimas

Balandžio 16 dieną LIETUVOS LIAUDIES BUITIES MUZIEJUJE įvyks hemofilijos dienos paminėjimas. Jo meto vyks mokslinė konferencija kurios metu pacientams paskaitas skaitys gydytojai hematologai, reabilitologai ir psichologai, taip pat savo patirtimi gyvenant su šia liga dalinsis asociacijos nariai.

Po konferencijos LIETUVOS LIAUDIES BUITIES MUZIEJAUS teritorijoje bus pasodintas ąžuoliukas su atminimo lentele pažymint asociacijos veiklos 20 metų jubiliejų.

Šiais metais ketiname dieną paminėti pabrėžiant pilietiškumą dėl to į renginį ketiname pakviesti Šaulių sąjungą, kurie mielai sutiko prisidėti prie gražios iniciatyvos skleisti pilietiškumo idėją. Nors šauktiniais ir savanoriais gali tapti ne visi Lietuvos piliečiai, bet sveikatos problemos ar kitos bėdos neturi būti stabdis tikslui pasiekti. Visada galima rasti išeičių ir Šaulių sąjunga yra puikus pavyzdys. O tuo tarpu hemofilijos asociacijos nariai, jau senai pasižymi tuo, jog niekada nepasiduoda ir nepaisant savo ligos, jie gyvena pilnavertį, įdomų ir turiningą gyvenimą, jei, žinoma, patys to nori ir stengiasi. Šaulių sąjungos atstovas, pristato savo veiklą, po to laukia bendra veikla su Šaulių sąjungos nariais.

Po pietų renginio dalyvių laukia LIETUVOS LIAUDIES BUITIES MUZIEJAUS edukacinė programa.

Kviečiame visus registruotis tel. 8 674 05493 iki balandžio 10 dienos.

, , ,
Susiję straipsniai
LŽSH asociacija
info@hemofilija.lt
http://www.hemofilija.lt/

© 2010 LIETUVOS ŽMONIŲ SERGANČIŲ HEMOFILIJA ASOCIACIJA. Visos teisės saugomos.