Pacientų interesus ginančioms visuomeninėms organizacijoms įteikti padėkos raštai

Sveikatos apsaugos ministras Vytenis Povilas Andriukaitis į susitikimą pakvietė ne tik Pacientų organizacijų atstovų tarybos narius, bet ir visas kitas aktyviai Lietuvoje veikiančias ir žmonių sveikata besirūpinančias visuomeninės organizacijas. Atidaryta Klubo „13 ir Ko“ – Respublikinės psichikos sutrikimų patyrusių asmenų ir jų draugų asociacijos – surengta paveikslų paroda, skirta Pasaulinei ligonių dienai ir šios organizacijos veiklos jubiliejui. Organizacijų prezidentams ministras padėkojo už nuoširdų darbą žmonių sveikatos labui. Prie arbatos puodelio svečiai su ministru aptarė savo veiklos iššūkius, lūkesčius ir tolesnio bendradarbiavimo viltis.

„Tas, kuris padėjo bent vienam vieninteliam žmogui, suvokė gyvenimo prasmę, – dėkodamas už ištiestą pagalbos ranką tiems, kuriems labiausiais jos reikia, už atstovavimą pacientų interesams ir jų gynimą, ir linkėdamas tolesnės prasmingos veiklos, valios, ryžto ir sveikatos, pabrėžė sveikatos apsaugos ministras Vytenis Povilas Andriukaitis. – Nėra mažos pacientų organizacijos, kiekvienas jūsų esate be galo svarbus. Juk akistatoje su liga svarbiausia, ką galime duoti vienas kitam yra širdies šiluma. Šiuolaikiniame pasaulyje plačiąja prasme (ypač – medicinoje) pažangos yra daug, bet žmogiškumas vėluoja…“

„Džiaugiamės, kad ministerija, su kuria sieja ilgametis bendradarbiavimas, kviečia mus net tik eksponuoti savo darbus, bet ir išklauso mūsų skaudulius, siūlo kartu ieškoti sprendimų, kurie palengvintų sergančiųjų padėtį, – sakė Klubo „13 ir Ko“ vadovė psichiatrė Danguolė Survilaitė.

Susitikime su ministru dalyvavo daugiau kaip 20 visuomeninių organizacijų. Ministras pakvietė visus susitikimo dalyvius apibendrinti savo konstruktyvius siūlymus ir kitų susitikimų, kurie taps reguliarūs, metu ne tik spręsti kylančias problemas, bet ir dalintis bendromis pergalėmis. Dėmesio sulaukė ir hemofilija sergančių pacientų asociacija. Ministras asociacijos atstovams Egidijui Šliaužiui ir Hermanui Ūsui įteikė padėką už darbą savo asociacijos pacientų labui.
Susiję straipsniai
LŽSH asociacija
info@hemofilija.lt
http://www.hemofilija.lt/

© 2010 LIETUVOS ŽMONIŲ SERGANČIŲ HEMOFILIJA ASOCIACIJA. Visos teisės saugomos.