NNHF projektas jau startavo!

Ankščiau informavome, jog LŽSHA laimėjo projektą, organizuojamą Novo Nordisk Hemofilijos Fondo.

Taigi džiaugsmingai pranešame – projekto įgyvendinimas jau pradėtas!

Vasaros pabaigoje įvyko organizacinės darbo grupės susitikimai su medicinos komitetu  bei kandidatėmis, pretenduojančiomis dalyvauti projekte ir vykti į užsienį studijoms.

Iš visų norėjusių dalyvauti projekte, pagrindinėmis projekto dalyvėmis – specialistėmis, vyksiančiomis į Kanadą stažuotis, o vėliau savo įgytas žinias panaudoti projektui įgyvendinti, atrinktos –  Brigita Gelumbauskienė (psichologė, dirbanti su hemofilija sergančiais žmonėmis sanatorijoje „Tulpė“); Viktorija Jušinskaitė (kineziterapeute, dirbanti su suaugusiais hemofilija sergančiais žmonėmis sanatorijoje „Tulpė“) ir  Veslava Janovič (VU hematologijos vaikų skyriaus kineziterapeutė).

Medicinos komiteto pirmininkė dr. Sonata Šaulytė-Trakymienė jau derina studijų programą ir eigą su kolegomis Kanadoje, mūsų vyksiančios specialistės aktyviai ruošiasi kelionei, o organizacinė darbo grupė – derina ateinančių susitikimų, kurie vyks pavasarį, vietas ir laikus bei programą.

Visos darbo grupės vardu džiaugiamės Novo Nordisko Hemofilijos fondo suteikta proga įgyvendinti projektą, kuris leis sustiprinti reabilitologų bendravimą su hemofilija sergančiais žmonėmis, gerinti gydymo lygį ir turėti nuolatinį kontaktą tarp specialistų ir pacientų.

Už bendradarbiavimą dėkojame rėmėjams
Susiję straipsniai
LŽSH asociacija
info@hemofilija.lt
http://www.hemofilija.lt/

© 2010 LIETUVOS ŽMONIŲ SERGANČIŲ HEMOFILIJA ASOCIACIJA. Visos teisės saugomos.