Vasaros viduryje – Moterų stovykla „Aš Esu“

Š.m. liepos 16-17d.  sodyboje  „Kaimas Kryžkelėje“  įvyko pirmą kartą organizuota stovykla, skirta  asociacijos moterims. Visi puikiai supranta, kad norint pacientui  gerai jaustis – turi būti laiminga ir rami šalia jo esanti moteris – mama, žmona, sesuo ar draugė. Todėl asociacijos organizacinis komitetas nusprendė , jog atėjo laikas pailsėti ir atrasti savyje tūnantį energijos vulkaną mūsų asociacijos moterims.
Stovyklos metu moterims paskaitą apie sveiką gyvenseną ir jos taikymą sergantiems hemofilija skaitė dietologė. Paskaitos metu moterys ne tik išgirdo gausybę naudingų praktinių patarimų, bet ir pačios noriai dalijosi savo patirtimi.
Vėliau dalyvių  laukė savimotyvacijos užsiėmimas su dekupažo mokymosi elementais. Tai puiki terapija, kurios metu visos dalyvės atsipalaidavo, o svarbiausia – atrado savo stipriąsias savybes, kurios joms neleidžia palūžti, o  priešingai – džiaugtis ir vertinti gyvenimą.
Nuostabi sodybos aplinka ir ramybė suteikė stovyklos programai malonų ramybės, atvirumo ir pasitikėjimo atspalvį. Visos dalyvės turėjo pakankamai laiko pabendrauti, pasidalinti turimomis mintimis ir idėjomis.
Dėkojame visoms moterims, kurios atrado laiko ir sudalyvavo. Tikimės, kad ši stovykla – nors trumpam- leido stabtelti ir suvokti, jog  gyvenimas ir Jūs –moterys – yra nuostabu.
Dėkojame rėmėjams Novo Nordisk   ir Octapharma
Susiję straipsniai
LŽSH asociacija
info@hemofilija.lt
http://www.hemofilija.lt/

© 2010 LIETUVOS ŽMONIŲ SERGANČIŲ HEMOFILIJA ASOCIACIJA. Visos teisės saugomos.