LINKĖJIMAI DAKTARUI JURGUČIUI

Terapeutas, hematologas, biomedicinos mokslų daktaras, docentas, Lietuvos nusipelnęs gydytojas, hematologijos skyriaus vedėjas, Lietuvos hemofilijos centro vadovas, Lietuvos sveikatos apsaugos ministerijos atstovas Europos Taryboje, daugelio Lietuvos ir tarptautinių gydytojų organizacijų narys, Lietuvos nusipelnęs gydytojas.

Tai tik trupinėlis iš to, kokią informaciją galima rasti visiems apie gydytojo iš didžiosios raidės – Romualdo Jurgučio –  profesinę patirtį.

Daugeliui mūsų pacientų gydytojas – nuoširdus žmogus, rūpinęsis ne tik geresnio gydymo  galimybėmis, bet ir nestokojęs savo laiko, energijos, gerų žodžių.

Romualdas Jurgutis – vienas iš LŽSHA įkūrėjų. Jo ir kitų žmonių ( J.Pigulevičius, prof. L. Ragelienė ir kt.) dėka turime tokį gydymą kaip dabar.

Nors jau ir nebedirbdamas gydytojo darbo, kiek leidžia sveikata, Romualdas Jurgutis domisi visomis hemofilijos naujienomis.

Už  ilgametį rūpestį, pagalbą mūsų pacientams, daktarui Jurgučiui buvo įteiktas Aleksandro Lysiuko paveikslas, primenantis studentiškus metus “ Kauno senamiestis”.

Jurgučiai šiltai priėmė savo namuose, aplink bėgiojant augintiniams, atostogaujant anūkams.

Du šviesūs, inteligentiški žmonės, pastebintys skrendančią bitę, suregztą voratinklį, neabejingi aplinikiniams ir artimiems. Su humoru gebantys žiūrėti į sveikatos ar amžiaus problemas.
Linkime gydytojui Romualdui ir jo žmonai Danguolei sveikatos.
Susiję straipsniai
LŽSH asociacija
info@hemofilija.lt
http://www.hemofilija.lt/

© 2010 LIETUVOS ŽMONIŲ SERGANČIŲ HEMOFILIJA ASOCIACIJA. Visos teisės saugomos.