Knygelės apie hemofiliją pristatymas
Maloniai kviečiame Jus dalyvauti unikalios knygelės apie hemofiliją „Karalių paslaptis“ pristatyme, kuris vyks penktadienį, balandžio 12 d., 16 val. Lietuvos medicinos bibliotekoje, Kaštonų g. 7.
„Karalių paslaptis“ – tai pirmoji išsami lietuvių autorės parengta mokomoji priemonė, skirta hemofilija sergantiems vaikams, jų tėvams, kitiems šeimos nariams ir pedagogams. Knygelėje pasakos siužetas persipina su vaikams suprantamai išdėstyta chromosomų ir genų samprata, hemofilijos atsiradimo priežastimis.
Atskleidžiama hemofilijos eiga, galimos komplikacijos bei gydymo būdai. Autorė suprantamai ir aiškiai papasakoja apie kraujavimų pobūdį, priemones jiems sustabdyti ir pataria, kaip to išvengti. Skyrelyje mokytojams bei kitiems pedagogams nuosekliai nurodoma, ką daryti, jei kolektyve yra sergantis hemofilija žmogus.
Kviečiame paminėti artėjančią Pasaulinę hemofilijos dieną ir susipažinti su šia knygele ir jos autore, sužinoti apie retą ligą – hemofiliją.
Renginyje dalyvaus knygelės autorė gydytoja hematologė dr. Izolda Krivienė, recenzentė vaikų hematologė doc. dr. Lina Ragelienė. Po renginio kviečiame pasišnekučiuoti prie puodelio kavos ar arbatos.
Maloniai kviečiame dalyvauti!
Knygelę skaityti galite ir internete:

http://issuu.com/smia/docs/karaliu_paslaptis?mode=window

Projektą remiaSusiję straipsniai
LŽSH asociacija
info@hemofilija.lt
http://www.hemofilija.lt/

© 2010 LIETUVOS ŽMONIŲ SERGANČIŲ HEMOFILIJA ASOCIACIJA. Visos teisės saugomos.