Įvyko Pasaulinės hemofilijos dienos 2011 minėjimas

Šiais metais LŽSHA Pasaulinę hemofilijos dieną paminėjo kitaip nei visada. Visą balandžio mėnesį didžiosiose „Maxima“ parduotuvėse, prie kasų esančiuose ekranuose bei Forum Cinemas kino teatruose transliuojami mini filmukai. Filmukuose užfiksuotos kelių jaunųjų pacientų mintys apie savo ligą, gydymą ir gyvenimą bei raginama Lietuvos žmones paaukoti 2% savo pajamų mokesčio, kurie bus skirti vaikų sergančių hemofilija ugdymui, integravimui į visuomeninį gyvenimą, draugiškos socialinės aplinkos skatinimui.

Asociacijos nariai ir gydytojai Pasaulinę hemofilijos dieną paminėjo š.m. balandžio 16d. sodyboje „Medžiotojų sostinė“. Organizatoriai nusprendė, jog turime džiaugtis, kad šiandienos situacija leidžia pacientams naudoti reikiamus vaistus ir gyventi pilnavertį gyvenimą.
Minėjimo metu prisiminimais dalijosi pirmasis asociacijos prezidentas Jonas Pigulevičius, sveikinimo žodį tarė dr. Romualdas Jurgutis, bei metų ataskaitą ir planuojamus darbus pristatė dabartinis asociacijos prezidentas Egidijus Šliaužys. Taip pat padėkos raštais buvo apdovanoti aktyviausi asociacijos nariai: Aurelijus Stanaitis, Augustas Nedzinskas, Julita Pigulevičienė, Rima Virganavičienė, Tomas Senulis bei Jonas Pigulevičius. Už ilgametį darbą ir indėlį į hemofilijos gydymą padėkos raštais apdovanoti gerbiami gydytojai: Romualdas Jurgutis, Lina Ragelienė, Sonata Trakymienė, Rolandas Gerbutavičius bei Vytautas Ivaškevičius.

Susitikime netrūko veiklos nei vienam renginio dalyviui: mažieji pacientai galėjo dalyvauti lėlių teatriuko kuriamoje pasakoje, moterys save išbandyti fraktalo piešime, vaško psichoterapiniame užsiėmime, vyrai jėgas išbandė šaudymo iš lankų ir arbaletų varžybose. Renginį vainikavo ugnies šou pasirodymas.
Paminėjimo metu netrūko gerų žodžių, bendravimo, gražių prisiminimų bei pakilios nuotaikos. Tikimės, kad ir toliau asociacija ir gydytojai dirbs vieningai dėl vieno iš svarbiausių savo tikslų – pacientų ir gydytojų bendradarbiavimo, siekiant užtikrinti tinkamiausių vaistų parinkimą kiekvienam ir profilaktikos skatinimą.

Dėkojame visiems dalyvavusiems.
Susiję straipsniai
LŽSH asociacija
info@hemofilija.lt
http://www.hemofilija.lt/

© 2010 LIETUVOS ŽMONIŲ SERGANČIŲ HEMOFILIJA ASOCIACIJA. Visos teisės saugomos.