Įvyko III NNHF remiamo projekto seminaras

2012 05 25-26d. įvyko III Novo Nordisk hemofilijos fondo remiamo projekto „ Specialistų ir pacientų bendradarbiavimo skatinimas siekiant gerinti reabilitaciją ir profilaktiką Lietuvoje“ seminaras. Šiame renginyje dalyvavo paskutinioji grupė Lietuvos žmonių sergančių hemofilija pacientų bei specialistų – kineziterapeutų, ergoterapeutų, med. seserų bei kt. iš įvairių Lietuvos miestų. Šį kartą ypatingai gausi buvo Šiaulių specialistų delegacija.

Seminaro metu vyko paskaitos ir praktiniai užsiėmimai kuriuos vedė kineziterapeutės Viktorija Jušinskaitė ir Veslava Janovič bei psichologė Brigita Gelumbauskienė. Renginys prasidėjo specialiais užsiėmimais baseine, vėliau vyko specialisčių paskaitos dalinantis patirtimi įgyta Kanadoje. Šio kaip ir ankstesnių seminarų metu pacientai bei specialistai turėjo progą susipažinti asmeniškai, pabendrauti; buvo apžiūrėti ir gavo rekomendacijas dėl reabilitacijos visi seminare dalyvavę pacientai.

Taigi jau įvyko trys projekto seminarai, kuriuose iš viso sudalyvavo per 240 dalyvių. Projekto baigiamasis renginys kartu su dviračių žygiu planuojamas rugsėjo mėnesį.

Projekto organizatoriai labai nuoširdžiai dėkoja projekto darbo grupei – Linai Ragelienei, Sonatai Šaulytei-Trakymienei, Brigitai Gelumbauskienei, Veslavai Janovič, Viktorijai Jušinskaitei bei Hermanui Ūsui ir Augustui Nedžinskui – už skirtą laiką .

Pagarbiai,

Egidijus Šliaužys

Projektą remia:
Susiję straipsniai
LŽSH asociacija
info@hemofilija.lt
http://www.hemofilija.lt/

© 2010 LIETUVOS ŽMONIŲ SERGANČIŲ HEMOFILIJA ASOCIACIJA. Visos teisės saugomos.