Įvyko asociacijos tarybos ir gydytojų susitikimas

Šį savaitgalį (2011-03-26/27d.) įvyko asociacijos tarybos narių ir gydytojų atstovų (į renginį atvyko doc. L.Ragelienė ir dr. R.Jurgutis) susitikimas sodyboje „Ąžuolų slėnis“ Kelmės rajone. Susitikimo metu buvo aptarta daug svarbių temų, todėl apibendrinant norime informuoti visus asociacijos narius apie bendrus nutarimus:

  • primename, jog visi pacientai PRIVALO bent 1-2 kartus per metus (arba dažniau, priklausomai nuo asmeninio poreikio) apsilankyti pas savo hematologą, įsivertinti sveikatos būklę, pasikonsultuoti dėl savo naudojamų vaistų tinkamumo ir dozavimo, trumpalaikės profilaktikos taikymo galimybės esant sąnariui-taikiniui, bei kitais klausimais.
  • pacientai neturėtų keisti naudojamo preparato prieš tai nepasikonsultavę su hematologu.
  • prašome visų pacientų pildyti „namų gydymo dienyną“, kadangi ši informacija labai svarbi gydytojams Jūsų apsilankymų metu !!!
  • siekiant užtikrinti vienodą visų vaistų kompanijų dalyvavimą pacientų švietime, nutarta, kad nuo šiol visus sveikatingumo, edukacinius ir informacinius renginius organizuos pati asociacija. Asociacijos atstovai derins seminarų bei paskaitų temas su gydytojais hematologais, kineziterapeutais ir kitais. Renginių metu temas susijusias su gydymu ves patys gydytojai hematologai arba kiti specialistai, jei to reikalaus susitikimo tema.
  • džiaugiamės, jog gydytojai sutiko aktyviai dalyvauti siekiant pagrindinio šių metų asociacijos tikslo – stiprinti pacientų ir gydytojų bendravimą dėl tinkamiausių vaistų kiekvienam parinkimo ir profilaktikos skatinimo.
  • asociacija sieks aktyviai bendrauti tiek su hematologais, tiek su šeimos gydytojais, kad užtikrintų geriausią gydymą kiekvienam pacientui.

Asociacijos tarybos nariai džiaugėsi įvykusiu susitikimu, nes buvo puiki proga aptarti daug įvairių gydymo ir probleminių sričių, susidėlioti veikimo prioritetus ir vieningai, su gydytojų pagalba siekti pacientams geriausių gydymo sąlygų suteikimo ir naujienų taikymo praktikoje.

Dėkojame gerbiamiems doc. L. Ragelienei ir dr. R. Jurgučiui už atvykimą ir puikią diskusiją.

Renginį rėmė kompanija „Baxter“.
Susiję straipsniai
LŽSH asociacija
info@hemofilija.lt
http://www.hemofilija.lt/

© 2010 LIETUVOS ŽMONIŲ SERGANČIŲ HEMOFILIJA ASOCIACIJA. Visos teisės saugomos.