Atsinaujinusi Druskininkų vaikų sanatorija “Saulutė” laukia pacientų

2013-01-14 d. LŽSHA prezidentas Egidijus bei asociacijos narė Reda kartu su asociacijos kolegėmis kineziterapeute Viktorija Jušinskaite ir psichologe Brigita Gelumbauskiene, dirbančiomis sanatorijoje “Tulpė”, lankėsi Druskininkų vaikų sanatorijoje “Saulutė”. Sanatorijos vadovė Rima Pikūnienė sukvietė į susitikimą įvairių asociacijų ir organizacijų atstovus, diskusijai dėl vaikų pacientų siuntimo bei aktyvumo atvykti į sanatoriją tvarkos, problemų ir jų sprendimo. Susitikimo metu sanatorijos vadovė su kolegomis parodė naujai renovuotas gyvenamąsias, poilsio bei procedūrų patalpas; supažindino su pagausėjusiu jaunu, aktyviu ir nusiteikusiu dirbti kolektyvu, bei pristatė teikiamų paslaugų asortimentą. Susitikimo metu buvo diskutuojama aktualiais klausimais, susijusiais su pacientų siuntimų į vaikų sanatorijas pagal valstybės numatytus įstatymus bei gyvenimo realijas. Susitikimo pabaigoje organizacijų atstovai pasirašė peticiją LR Sveikatos ministrui, kuriuo tikimasi sumažinti biurokratinius barjerus pacientams gauti jiems priklausančią ir labai reikalingą reabilitaciją.

Iš tiesų mūsų delegacijos nuomone, ”Saulutės” sanatorija šiandieną yra renovuota, moderni, su jaunu ir aktyviu kolektyvu vaikučių pacientų laukianti reabilitacijos vieta. Kadangi sanatorija “Saulutė” yra Vilniaus Santariškių ligoninės padalinys, sanatorijoje besireabilituojančius pacientus reaguliariai lanko gydytojai specialistai. Tai yra labai svarbu, nes pacientui nebūtina registruotis vizitui ligoninėje atskirai, bet galima konsultuotis reabilitacijos metu pačioje sanatorijoje. Taip pat labai svarbu nepamiršti, jog kiekvienas hemofilinę artropatiją turintis pacientas (hemofilija sergantis žmogus), turi teisę valstybės numatyta tvarką kartą per metus išvykti reabilitacijai į sanatoriją. Visą reabilitacinį gydymą kompensuoja valstybė (maitinimą, apgyvendinimą, procedūras).

Asociacijos vadovas Egidijus visus pacientus vaikus ir jų tėvelius skatina pasinaudoti visiems priklausančiu reabilitaciniu gydymu sanatorijoje.

Jeigu kils papildomų, asmeninių klausimų dėl reabilitacijos, nedvejodami kreipkitės į Egidijų telefonu ar el.paštu info@hemofilija.lt

Taip pat galima apie sanatoriją „Saulutė“ daugiau sužinoti adresu: www.sanatorijasaulute.lt
Susiję straipsniai
LŽSH asociacija
info@hemofilija.lt
http://www.hemofilija.lt/

© 2010 LIETUVOS ŽMONIŲ SERGANČIŲ HEMOFILIJA ASOCIACIJA. Visos teisės saugomos.