Aptarti ateinančių metų darbai

Gruodžio 10 d. Vilniuje Lietuvos žmonių, sergančių hemofilija, asociacijos nariai susitiko su farmacijos kompanijų – mūsų rėmėjų ir ryšių su visuomene agentūros atstovais. Susitikimo tikslas – aptarti pagrindinius kitų metų darbus.

Ne paslaptis, kad norėdami užtikrinti Lietuvos žmonių, sergančių hemofilija, problemų sprendimą (pakankamas, efektyvus ir saugus gydymas visiems hemofilija sergantiems žmonėms, profilaktinis gydymas vaikams) tenka nuolat priminti apie save sprendimus priimančioms institucijoms (Sveikatos apsaugos ministerija, Valstybinė ligonių kasa, politikai) bei visuomenei. Šiais metais sėkmingai surengėme Pasaulinės hemofilijos dienos paminėjimą, susitikome su politikais bei SAM, VLK atstovais, rašėme jiems laiškus. Šią veiklą planuojame tęsti ir ateinančiais metais.

Ką planuojame daryti? Apie tai ir buvo kalbėta LŽSHA narių, potencialių rėmėjų – kompanijų „Baxter“, „Bayer“, „Novo Nordisk“, „Octapharma“ bei ryšių su visuomene agentūros „PR Service/Edelman Affiliate“ susitikime. Pagrindinis kitų metų įvykis – Pasaulinės hemofilijos dienos paminėjimas. Pasaulinės hemofilijos federacijos siūloma tema: „Daugybė kraujavimo sutrikimo veidų: vieningi siekdami gydymo visiems“ (angl. The Many Faces of Bleeding Disorders: United to Achieve Treatment for All). Mes, laikydamiesi kolegų pasiūlymų, pritaikysime šią idėją Lietuvai. Pasiūlymą, kaip ir ką daryti,kokių priemonių imtis, pateikė RSV agentūra, įvertindama šių metų patirtį, Lietuvos situaciją bei užsienio kolegų patirtį.

RSV agentūros pateiktam pasiūlymui iš principo pritarė ir LŽSHA, ir farmacijos kompanijos. Dabar aiškinsimės paramos galimybes ir drauge su agentūra imsimės darbų. Netrukus informuosime apie juos ir visus kolegas bei pakviesime prisidėti.
Susiję straipsniai
LŽSH asociacija
info@hemofilija.lt
http://www.hemofilija.lt/

© 2010 LIETUVOS ŽMONIŲ SERGANČIŲ HEMOFILIJA ASOCIACIJA. Visos teisės saugomos.