Parama

Skirkite 2 proc. pajamų mokesčio Lietuvos žmonių sergančių hemofilija asociacijai

Lietuvos žmonių, sergančių hemofilija, asociacija vienija hemofilija sergančius žmones visoje Lietuvoje, teikia jiems informaciją, paramą, palaiko santykius su medikais. Visa ši veikla suteikia sergantiesiems hemofilija progą įgyti naujų žinių, gerina jų gyvenimo kokybę. Mūsų tikslas – suteikti drąsos, vilties, pasitikėjimo savimi sergantiesiems šia klastinga paveldima liga, skatinti jų bendravimą, patirti gyvenimo džiaugsmą.

Deja, viskam, net ir kilniausiems dalykams, nepakanka vien geros valios. Asociacijai labai trūksta finansinės paramos. Bet kuris Lietuvos žmogus gali mums padėti net ir neatverdamas piniginės – tik skirdamas 2 proc. savo pajamų mokesčio. Kreipiamės ne tik į hemofilija sergančius asmenis, jų artimuosius, bet ir į visus geros valios žmones, prašydami paremti mus. Ši parama nereikalauja iš Jūsų jokių papildomų materialinių išlaidų, tačiau pagalba mums yra milžiniška.

Galbūt iš pirmo žvilgsnio 2 proc. atrodo maža suma, tačiau labdaros gavėjams ji suteikia išties didelių galimybių. Pernai Asociacija sulaukė 4262,08 Lt paramos, už kurią buvo apmokėtos telefono, interneto svetainės sąskaitos, stovyklos vaikams išlaidos.

Be to, skirdami dalį pajamų mokesčio, Jūs parodote ne tik finansinę, bet ir moralinę paramą –patvirtinate, kad Jums svarbūs kitų rūpesčiai, kad esate kartu, norite padėti. Žinodami, kad esate su mumis, mes jaučiame savo darbo prasmę.

Liga visada atsėlina netikėtai, mes tikimės, kad ji niekada nepasibels į Jūsų duris. Tačiau žmogui nepakanka vien tik džiaugtis puikia savo sveikata – kiekvieno pareiga yra atsigręžti į silpnesnį, padėti jam. Žmogus, sergantis hemofilija visų pirma tikisi ne užuojautos, bet supratimo, pagrindinis jo siekis – būti pilnaverčiu visuomenės atstovu. Jūs galite prisidėti ir padėti mums drąsiai žvelgti į ateitį. Jausdami Jūsų palaikymą, priekin žengsime drąsiau ir tvirčiau!

Prašymo pervesti iki 2 procentų pajamų mokesčio sumos Lietuvos vienetams, pagal Lietuvos respublikos labdaros ir paramos įstatymą turintiems teisę gauti paramą, fr0512 formos užpildymo ir pateikimo taisyklės.

Atsisiųsti formą.


© 2010 LIETUVOS ŽMONIŲ SERGANČIŲ HEMOFILIJA ASOCIACIJA. Visos teisės saugomos.