Pasaulinė hemofilijos diena 2020 m. balandžio 17 d.

Šiandien Pasaulinė hemofiljos diena. Įprastai, šią dieną, ar artimiausią savaitgalį mūsų bendruomenė susirinkdavo kartu. Minėdavome, ne švęsdavome. Nors švęsti, perkeltine prasme, tikrai būtų ką. Pirmiausiai, gydymo progresą, kuris leidžia mums gyventi, judėti, bendrauti. Kasmet susirinkdavome vis kitose aplinkose. Pasidalinti gydymo naujienomis, pastebėti, kaip auga vaikai. Džiugu, kad jie auga turėdami profilaktinį gydymą. O mes, vyresnieji, susitikę dažniausiai nestokojam humoro ar šmaikščių frazių kits kitam. Dauguma su mumis pirmą kartą susitinkančių, naujų žmonių pastebi mus,  kaip pozityvumo nestokojančią bendruomenę.Išgyventi momentai sustiprina ir leidžia džiaugtis dalykais, kurie kitam atrodo savaime suprantami. Mes stiprūs. Iš tiesų. Ir šįmetis karantinas daugeliui – jau ne pirmas gyvenime. Dar tais laikais, kai  gydymas nebuvo toks, kaip dabar, daugelis ne vieną mėnesį esame praleidę ligoninėse.

Šį kartą  planuotas hemofilijos dienos paminėjimas – kiek kitoks. Bet kultinė frazė „viskas bus gerai“ leidžia sakyti: „susitiksime, kaip ir kiekvienais metais, tik truputį vėliau“. Suplanuota, sveikatą stiprinanti ir naujų patirčių bei dalijimosi pilna diena, tikrai bus.

Ačiū gydytojams ir visiems, skiriantiems savo laiką, energiją ir žinias. Jūsų dėka mes turime naujausias gydymosi galimybes.

Linkėjimai Visiems. Būkite saugūs ir sveiki.

Ačiū, kad esate KARTU.
Susiję straipsniai
LŽSH asociacija
info@hemofilija.lt
http://www.hemofilija.lt/

© 2010 LIETUVOS ŽMONIŲ SERGANČIŲ HEMOFILIJA ASOCIACIJA. Visos teisės saugomos.