NACCHO 2012

Sausio pradžioje du LŽSHA tarybos nariai Ramūnas Tiškevičius ir Hermanas Ūsas lankėsi šiaurės Amerikos hemofilijos organizacijų organizuojamų stovyklų konferencijoje NACCHO, kuri vyko JAV, Arizonos valstijoje. Konferencijoje dalyvavo apie 200 žmonių iš JAV, Kanados, Australijos ir kelių Europos valstybių. Vyko seminarai-diskusijos apie stovyklų kokybės gerinimą, vaikų edukaciją ir dažniausius sunkumus su kuriais susiduria stovyklų vadovai .

Šioje konferencijoje lietuviai pristatė savo vaikų vasaros stovyklą „Barsukas“, kuri palyginus su amerikietiškosiomis vaikų stovyklomis yra labai nedidelė. Pristatymas prikaustė besiklausančių dalyvių dėmesį, kuriems ypač patiko stovyklos marškinėliai ir istorijos klubai besilankantys stovykloje.

Dalyviai susipažino su amerikietiška kultūra, užmezgė ryšius su stovyklų organizatoriais, kurie nori bendrauti ir bendradarbiauti su Lietuvos stovyklautojais, bei pasisėmė naujų idėjų ir motyvacijos surengti dar geresnę vasaros stovyklą vaikams sergantiems hemofilija Lietuvoje.

Konferenciją bei Lietuvos atstovų dalyvavimą joje rėmė:
Susiję straipsniai
LŽSH asociacija
info@hemofilija.lt
http://www.hemofilija.lt/

© 2010 LIETUVOS ŽMONIŲ SERGANČIŲ HEMOFILIJA ASOCIACIJA. Visos teisės saugomos.