LŽSHA krepšinio komanda

Džiugu pasidalinti žinia, jog jau geras pusmetis Lietuvos žmonių sergančių hemofilija asociacijos yra suburta krepšinio komanda. Komandoje žaidžia mūsų asociacijos nariai. Dar prieš 7 metus apie tai net nebuvo galima pasvajoti, bet šiuo metu kai mūsų pacientams Lietuvoje yra užtikrintas tinkamas profilaktinis gydymas toks, koks jau daug anksčiau prieinamas išsivysčiusiose Europos Sąjungos valstybėse, šis projektas tapo realybe. Tai yra pirmoji Lietuvoje pacientų organizacijos suburta krepšinio komanda. Labai dėkojame LSU „Atletas“ treneriui Edui Nickui bei Zitai Nickuvienei kurie mielai sutiko treniruoti mūsų komandą ir kitaip prisideda prie šio projekto puoselėjimo. Labai džiugu, kad yra daug žmonių kurie mums nori padėti darbai, patarimais bei palaikymu.

Pagrindinis tikslas suburti krepšinio komandą buvo siekis suvienyti asociacijos jaunimą smagiai ir judriai veiklai. Krepšinis – lietuvių pagrindinė sporto šaka, todėl nemažai iš mūsų tarpo atsirado jaunuolių, kurie sutiko aktyviai įsitraukti į treniruotes ir ruoštis varžyboms.

Krepšinio komandos žaidėjai susitinka kiekvieną ketvirtadienį ir kas antrą sekmadienį treniruotis. Tai laikas, kada ne tik pabėgiojama krepšinio aikštelėje, tobulinama žaidimo įgūdžiai, bet ir turima laiko bendrauti vieni su kitais, dalintis įspūdžiais.

Smagu, jog treniruotės ir pastangos nėra dedamos veltui – per š.m. Hemofilijos dienos minėjimą balandžio 18 bus žaidžiamos LŽSHA asociacijos komandos varžybos su Kauno krepšinio klubu LSU „Atletas“. O kitą dieną 19 balandžio, per LKL rungtynes tarp Kauno „Žalgiris“ ir Šiaulių „Šiauliai“ planuojama mūsų komandos draugiškos varžybos su „Žalgirio“ garbės klubo nariais. Apie Hemofilijos dienos minėjimo eigą ir laiką bus informuojama prieš renginį, kas turite didelį užimtumą, iš anksto rezervuokitės laisvą balandžio 18 dieną Kaune.

Ši iniciatyva yra pirmoji pasaulyje, kai krepšinio komandą suburia hemofilija sergantys žmonės. Tikimės ateityje savo pavyzdžiu paskatinti kitų šalių jaunimą ir sužaisti tarptautines varžybas.
Susiję straipsniai
LŽSH asociacija
info@hemofilija.lt
http://www.hemofilija.lt/

© 2010 LIETUVOS ŽMONIŲ SERGANČIŲ HEMOFILIJA ASOCIACIJA. Visos teisės saugomos.