Kviečiame domėtis!

Kviečiame aktyviai naudotis hemofilijos klausimų atsakymų puslapiu klausk.hemofilija.lt. Tai bendravimo su specialistais įrankis, padedantis paprastai gauti atsakymus į iškilusius klausimus susijusius su hemofilija.

Klausimus užduoti gali visi norintys, kuomet gydytojas į jį atsakys – klausimas ir atsakymas atsiras atsakytų klausimų sąraše. Jei norite užduoti klausimą privačiai – užsiregistruokite. Tuomet galėsite peržiūrėti savo klausimus, juos redaguoti, trinti ir užduoti kitus.

Į Jūsų klausimus atsako hematologės dr. Sonata Šaulytė-Trakymienė, gyd. Lina Kryžauskaitė, kineziterapeutės Veslava Radzevič ir Viktorija Jušinskaitė, bei psichologė Brigita Gelumbauskienė.

Apie atsakymą į klausimą sistema informuos el. paštu.

Brigitos kvietimas:

– Jei yra klausimų kuriais sunku kalbėtis net su pačiais artimiausiais žmonėmis, o galbūt Jums gėda ar bijote likti nesuprastas…
– Jei domina, ką gali psichoterapija ir kuo užsiima psichologas…
– Jei sunku sutarti su artimaisiais ( tėvais, vaikais, vaikinu, mergina, vyru ar žmona ir kitais giminaičiais), pažįstamais ( bendradarbiais, kursiokais, klasiokais, draugais), specialistais, kurie Jumis rūpinasi…
– Jei jaučiatės apleistas ar įskaudintas ir nebežinote, kaip sau padėti…
– Jei išbandėte visus būdus, tačiau nei vienas neveiksmingas…
Tuomet rašykite. Aš pabandysiu atsakyti, kiek leis mano sugebėjimai ir žinios. Tačiau tikėtis, jog atsakymas išspręs viską būtų naivu. Reikalingas nuoseklus ir sunkus Jūsų darbas. Galbūt kažkam norėsis asmeniškai susitikti ir pasikalbėti. Aš esu tam, kad padėčiau pamatyti, tai kas yra, bet paslėpta, kas nematoma, bet veikia.
Lauksiu Jūsų klausimų :)
Psichologė Brigita Gelumbauskienė

Jei kyla nesklandumų ar turite pasiūlymų kaip patobulinti sistemą, prašome rašykite el. paštu klausk@hemofilija.lt
Susiję straipsniai
LŽSH asociacija
info@hemofilija.lt
http://www.hemofilija.lt/

© 2010 LIETUVOS ŽMONIŲ SERGANČIŲ HEMOFILIJA ASOCIACIJA. Visos teisės saugomos.