Edukacinė sergančiųjų hemofilija fizinį aktyvumą skatinanti sporto stovykla

Praeitais metais gimusi mūsų asociacijos krepšinio komanda, kuri mūsų asociacijos nariams ir Lietuvai buvo pristatyta per 2015 metų hemofilijos dienos paminėjimą, tęsia savo veiklą.

Nesenai mūsų komandos nariai su trenerėmis Indre Keršulyte, Egle Žibinskaite ir Ieva Stankevičiūte Birštone turėjo savaitės edukacinę treniruočių fizinį aktyvumą skatinančią sporto stovyklą. Vaikinai klausė paskaitų apie sveiką gyvenseną, kaip teisingai sportuoti ir kodėl sportuojant reikalingas profilaktinis gydymas. Gaila, kad dėl įvairių priežasčių stovykloje negalėjo sudalyvauti visi komandos nariai, bet labai džiugina, kad prie jos prisijungė keletas naujų mūsų asociacijos narių. Gal jie artimiausiu metu ir netaps pilnaverčiais LŽSHA komandos nariais, bet labai džiugina, kad mūsų jaunimas nori ir nebijo sportuoti. Kiekvieną dieną nuo pat ryto vaikinai aktyviai treniruodavosi. Rytais po pusryčių mankšta, lengvas krosiukas, treniruotė pievelėje prie Nemuno. Po to laukdavo mankšta baseine ir trumpas poilsis iki pietų. Vakare po vakarienės vaikinai liejo prakaitą Birštono gimnazijos krepšinio aikštelėje. Nuo 18.30 iki 20.30 vaikinai treniruodavosi aikštelėje, mokėsi krepšinio gudrybių, taktikos, derinių ir žinoma tobulino savo įgūdžius, gerino savo fizinį pasirengimą. Taigi kai kuriems mūsų krepšininkams, tai buvo tikras jų fizinių ir dvasinių jėgų išbandymas. Labai dėkoju visiems, kas sudalyvavo stovykloje, nepabijojo sunkumų, atlaikė visus fizinius krūvius, nepalūžo ir nenusivylė. Manau po šios stovyklos jos dalyviai tikrai sustiprėjo ir patobulėjo. Po savaitės treniruočių sekmadienio popietę mūsų komanda sužaidė draugiškas varžybas su Birštono jaunimo komanda, gaila, kad rungtynių nepavyko laimėti, bet viskas dar priešakyje. Labai noriu padėkoti merginoms, kurios savo atostogų metu sutiko treniruoti mūsų komandą, tikrai atidavė daug jėgų, įdėjo visą širdį į darbą su mūsų vaikinais. Ačiū Indrei, Eglei, Ievai, Eglei ir Viktorijai. Ačiū vaikinams dalyvavusiems stovykloje, ačiū Edgarui, Tomui, Almantui, Pauliui, Deividui, Gustui, Tomui ir Tautvydui. Tikiuosi kitais metais ir kiti komandos nariai sugebės susiderinti laiką, ir sudalyvauti panašioje stovykloje. Nes tik treniruojantis, draugiškai, išvien, dirbant galima pasiekti gerų rezultatų.

Taigi kaip sakiau viskas dar tik prasideda. Noriu visiems pranešti, kad nuo šio rudens LŽSHA komanda žais C lygoje, kur išbandys savo jėgas su kitomis komandomis. Kviečiu visus mūsų bendruomenės narius aktyviai palaikyti mūsų visų komandą. Apie varžybas ir kur jos vyks, visada informuosime iš anksto ir žinoma kviesime sirgti už LŽSHA komandą. Prisiminkime, kad mes pirmieji pasaulyje kurie subūrė tokią komandą ir esame pavyzdys visoms kitoms pasaulio hemofilija sergančiųjų bendruomenėms.

Rėmėjas:Susiję straipsniai
LŽSH asociacija
info@hemofilija.lt
http://www.hemofilija.lt/

© 2010 LIETUVOS ŽMONIŲ SERGANČIŲ HEMOFILIJA ASOCIACIJA. Visos teisės saugomos.