Įvyko vaikų stovykla „Barsukas 2012“

Š.m. birželio 5-9 d. Rumšiškių Lietuvių liaudies buities muziejuje vyko jau treti metai iš eilės organizuojama vaikų vasaros stovykla „Barsukas 2012“. Stovykloje dalyvavo 12 vaikų iš visos Lietuvos. Šiais metais visi stovyklos dalyviai – stovyklautojai ir vadovai turėjo galimybę pasijausti 1935m. Lietuvos gyventojais. Mat visos stovyklos metu vyko programos „Kelionė laiku“ įgyvendinimas. Pirmąsias stovyklos dienas stovyklautojai dalyvavo ekskursijose po muziejų, buvo supažindinami su įvairiausiais amatais, vėliau klausėsi paskaitų apie 1935m. Lietuvos miestelio gyvenimo ypatybes, to laikotarpio aktualias temas, įvykius ir kt. O paskutinę stovyklos dieną patys stovyklautojai tapo miestelio gyventojais ir amatininkais veikusiais 1935m.

Vakarais stovyklautojai su vadovais užsiimdavo įvairiausiomis veiklomis. Vieną vakarą vyko „Lobių paieškos“ žaidimas, kurio metu komandos visoje muziejaus teritorijoje turėjo atlikti užduotis ir įrodyti, jog yra geriausi. Kitais vakarais buvo žaidžiami senoviški lauko žaidimai ir vakarojama prie laužo kepant dešreles, lašinius ar zefyrus.

Dėkojame stovyklos vadovams: Viktorijai Jušinskaitei, Anai Urbanovičienei ,Rokui Derbutui ir Hermanui Ūsui. Taip pat dėkojame Tomui Senuliui už pajūrio gyventojų atvežimą.

Lauksime visų stovyklautojų kitais metais,

Reda ir Egidijus

Projekto rėmėjas :
Susiję straipsniai
LŽSH asociacija
info@hemofilija.lt
http://www.hemofilija.lt/

© 2010 LIETUVOS ŽMONIŲ SERGANČIŲ HEMOFILIJA ASOCIACIJA. Visos teisės saugomos.