ĮVYKO II NNHF PROJEKTO SEMINARAS

2012 balandžio 27-28 dienomis „Tulpės“ sanatorijoje įvyko antrasis NNHF projekto „Pacientų ir specialistų bendradarbiavimo skatinimas siekiant gerinti profilaktikos ir reabilitacijos padėtį Lietuvoje“ seminare dalyvavo LŽSHA pacientai su šeimos nariais, kineziterapeutų komandos iš didžiųjų Lietuvos miestų, medicinos sesutės bei gydytoja hematologė Sonata Šaulytė-Trakymienė.

Seminaro metu pacientai ir specialistai išklausė jiems paruoštas paskaitas apie kineziterapijos reikšmę hemofilija sergantiems pacientams, pristatyti pacientų būklės nustatymo ir užsiėmimams taikomi metodai. Dalyviai turėjo progą sudalyvauti diskusijose, skatinusiose pacientų ir specialistų bendradarbiavimą.

Paskaitas skaitė projekte dalyvaujančios kineziterapeutės Viktorija Jušinskaitė bei Veslava Janovič, psichologė Brigita Gelumbauskienė bei gydytoja hematologė Sonata Šaulytė Trakymienė, koučingo užsiėmimus vedė Audrius Matiukas.

Tikimės, jog projekto ir seminarų įgyta patirtis padės pacientams ir specialistams geriau vieni kitus pažinti, suprasti ir rasti geriausius metodus gydymui bei tinkamam gyvenimo būdui palaikyti.

Projektą ir renginius remia:
Susiję straipsniai
LŽSH asociacija
info@hemofilija.lt
http://www.hemofilija.lt/

© 2010 LIETUVOS ŽMONIŲ SERGANČIŲ HEMOFILIJA ASOCIACIJA. Visos teisės saugomos.