Barsukas 2014

Š.m. liepos 9-13 dienomis LŽSHA suorganizavo penktąją vasarą iš eilės vaikų vasaros stovyklą „Barsukas“. Stovykloje dalyvavo hemofilija sergantys vaikai bei jų sesės. Ši stovykla jau tradiciškai tapo lietuviškumą, senųjų tradicijų puoselėjimą, draugiškumą ir savarankiškumą ugdančia savaite.

Stovykloje vaikai mokėsi leistis faktorių, pažinti gamtą, mokėsi kokius augalus galima valgyti pasiklydus laukinėje gamtoje, kaip susirasti geriamo vandens, kokie augalai naudojami kaip vaistai, kuriais yra gydomos žaizdos. Stovyklautojai išmoko kalti paukšteliams inkilus. Lietingomis dienomis stovyklautojai gamino mazgų metodika apyrankes ir kepė meduolius. Susipažino ir mokėsi žaisti tradicinius senovės lietuvių žaidimus. Taip pat stovyklautojai susipažino su Napoleoniškos rekonstrukcijos buitimi iš arčiau. Vaikai nekantriai laukė tradicija tapusios lobių paieškos, kurioje dalyvavo visi ir niekas neliko be prizų. Stovyklos vadovai labai džiaugiasi, kad stovyklautojai patys buvo aktyvūs ir suorganizavo talentų šou pasirodymus.

Na ir kaip kasmet stovykloje didžiausią džiaugsmą kėlė gera nuotaika, vaikų juokas, atrastos draugystės, pagalba mažesniam ir vieningumas.

Didelis ačiū stovykloje savo atostogas praleidusiems ir su vaikais dirbusiems vadovams: Anai, Viktorijai, Ramūnui ir Redai.

Už stovyklos „Barsukas“ rėmimą dėkojame kompanijai:
Susiję straipsniai
LŽSH asociacija
info@hemofilija.lt
http://www.hemofilija.lt/

© 2010 LIETUVOS ŽMONIŲ SERGANČIŲ HEMOFILIJA ASOCIACIJA. Visos teisės saugomos.